Отзывы о компании ІзмІра тканина, УкраЇна , Харків
Наталия А.
Отлично
Замовляю тканини не перший раз, з магазином я близько 3 років, завжди задоволена якістю, помірними цінами та швидкістю відправки замовлення. Подобається ще й те, що надсилають зразки тканини, це дуже зручно. Рекомендую магазин 👍
Христина К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На ліловому футері присутня доволі помітна затяжка , а також пляма від бруду. Якість тканини погана тому що сильно кошлатиться.
Комментарий продавца
Дякую, зробимо додаткову упаковку.
Покупатель
Отлично
Давно замовляю в магазині Ізміра, подобається якість тканини та помірні ціни, рекомендую.
Тетяна І.
Отлично
Продавця рекомендую. Все чітко і швидко. Дякую
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличный магазин, отличные ткани. Надо покупать)
Анастасія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Отлично
Покупатель
Отлично
Дякую магазину, дуже швидка відправка товару, через перевізника "Укрпошта" ще й значна економія. Я задоволена.
Покупатель
Отлично
Співпрацюю з магазином з 2017 року і завжди залишалась задоволеною. Замовляла тринитку з начісом темно і світло сіру, з темної вже пошила штани, в роботі класна тканина, яка буде у носці побачимо. Продавчиня дуже люб’язна. Магазин рекомендую🥰
Замовляю тканини не перший раз, з магазином я близько 3 років, завжди задоволена якістю, помірними цінами та швидкістю відправки замовлення. Подобається ще й те, що надсилають зразки тканини, це дуже зручно. Рекомендую магазин 👍
На ліловому футері присутня доволі помітна затяжка , а також пляма від бруду. Якість тканини погана тому що сильно кошлатиться.
Дякую, зробимо додаткову упаковку.
Давно замовляю в магазині Ізміра,
подобається якість тканини та помірні ціни, рекомендую.
Продавця рекомендую. Все чітко і швидко. Дякую
Отличный магазин, отличные ткани. Надо покупать)
Дякую магазину, дуже швидка відправка товару, через перевізника "Укрпошта" ще й значна економія. Я задоволена.
Співпрацюю з магазином з 2017 року і завжди залишалась задоволеною. Замовляла тринитку з начісом темно і світло сіру, з темної вже пошила штани, в роботі класна тканина, яка буде у носці побачимо. Продавчиня дуже люб’язна. Магазин рекомендую🥰