Відгуки про компанію ІзмІра тканина, УкраЇна , Харків
тамара с.
Відмінно
Ізміра , ви молодці. Дякую!
Христина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тканина в хорошому стані. Дякую 😘
Наталія Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ткани понравились, отрезали ровно, что очень радует. есть пром оплата, а это огромный плюс. также с тканями прислали образцы( приятно). заказала ещё и впредь буду заказывать здесь. рекомендую.
Людмила Ш.
Відмінно
Ткани хорошего качества. Очень приятный продавец. Покупаю в этом магазине уже лет 7. Спасибо за маленькую радость в такое не простое время.
Виктория Р.
Відмінно
Вдячна за швидке обслуговування, тканина повністю відповідає опису на сайті. Окреме дякую за зразочки тканин які були в посилці. Все сподобалось, буду з радістю купувати і надалі.
Людмила М.
Відмінно
Задоволена покупкою,ціною,задоволена тим,що знову працює Ізміра. Продавці завжди ввічливі,уважні.Все роблять швидко і якісно.Скучила за ними.
Людмила Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гайдамака Наталия
Відмінно
Дуже приємно з вами співпрацювати. Швидко, якісно. Тканина гарна.
Надія Д.
Відмінно
Дуже гарні тканини! У житті кращі ніж на фото. Кожна тканина сподобалась по своєму. Задоволена замовленням. Дякую, що працюєте під час війни! Все буде Україна! ♥
Ізміра , ви молодці. Дякую!
Тканина в хорошому стані. Дякую 😘
ткани понравились, отрезали ровно, что очень радует. есть пром оплата, а это огромный плюс. также с тканями прислали образцы( приятно). заказала ещё и впредь буду заказывать здесь. рекомендую.
Ткани хорошего качества. Очень приятный продавец. Покупаю в этом магазине уже лет 7. Спасибо за маленькую радость в такое не простое время.
Вдячна за швидке обслуговування, тканина повністю відповідає опису на сайті. Окреме дякую за зразочки тканин які були в посилці. Все сподобалось, буду з радістю купувати і надалі.
Задоволена покупкою,ціною,задоволена тим,що знову працює Ізміра. Продавці завжди ввічливі,уважні.Все роблять швидко і якісно.Скучила за ними.
Дуже приємно з вами співпрацювати. Швидко, якісно. Тканина гарна.
Дуже гарні тканини! У житті кращі ніж на фото. Кожна тканина сподобалась по своєму. Задоволена замовленням. Дякую, що працюєте під час війни! Все буде Україна! ♥