Відгуки про компанію ІзмІра тканина, УкраЇна , Харків
Наталия А.
Відмінно
Замовляю тканини не перший раз, з магазином я близько 3 років, завжди задоволена якістю, помірними цінами та швидкістю відправки замовлення. Подобається ще й те, що надсилають зразки тканини, це дуже зручно. Рекомендую магазин 👍
Христина К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
На ліловому футері присутня доволі помітна затяжка , а також пляма від бруду. Якість тканини погана тому що сильно кошлатиться.
Коментар продавця
Дякую, зробимо додаткову упаковку.
Покупець
Відмінно
Давно замовляю в магазині Ізміра, подобається якість тканини та помірні ціни, рекомендую.
Тетяна І.
Відмінно
Продавця рекомендую. Все чітко і швидко. Дякую
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличный магазин, отличные ткани. Надо покупать)
Анастасія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупець
Відмінно
Покупець
Відмінно
Дякую магазину, дуже швидка відправка товару, через перевізника "Укрпошта" ще й значна економія. Я задоволена.
Покупець
Відмінно
Співпрацюю з магазином з 2017 року і завжди залишалась задоволеною. Замовляла тринитку з начісом темно і світло сіру, з темної вже пошила штани, в роботі класна тканина, яка буде у носці побачимо. Продавчиня дуже люб’язна. Магазин рекомендую🥰
Замовляю тканини не перший раз, з магазином я близько 3 років, завжди задоволена якістю, помірними цінами та швидкістю відправки замовлення. Подобається ще й те, що надсилають зразки тканини, це дуже зручно. Рекомендую магазин 👍
На ліловому футері присутня доволі помітна затяжка , а також пляма від бруду. Якість тканини погана тому що сильно кошлатиться.
Дякую, зробимо додаткову упаковку.
Давно замовляю в магазині Ізміра,
подобається якість тканини та помірні ціни, рекомендую.
Продавця рекомендую. Все чітко і швидко. Дякую
Отличный магазин, отличные ткани. Надо покупать)
Дякую магазину, дуже швидка відправка товару, через перевізника "Укрпошта" ще й значна економія. Я задоволена.
Співпрацюю з магазином з 2017 року і завжди залишалась задоволеною. Замовляла тринитку з начісом темно і світло сіру, з темної вже пошила штани, в роботі класна тканина, яка буде у носці побачимо. Продавчиня дуже люб’язна. Магазин рекомендую🥰